میز تحریر مدیریتی کلاسیک

میز تحریر مدیریتی کلاسیک مدل  WD150

 1. میز کلاسیک شیک و خاص

 2. ​5 کشو

 3. تمام چوب راش

 4. رنگ های متنوع

 5. ابعاد 154*75

 6. ضمانت 1 ساله

نوع چوب و زمان تحویل

میز تحریر کلاسیک تولید شده در صنایع چوبی ژوران توسط استادکاران حرفه ای و با استفاده از چوب مرغوب و با کیفیت عالی تولید شده و در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت تحویل شما میگردد.

خرید حضوری و خرید اینترنتی

شما مشتریان گرامی میتوانید خرید خود را به صورت اینترنتی و یا مراجعه حضوری به کارگاه تولیدی ما سفارش دهید و لذت خریدی مطمئن و با کیفیت را تجربه کنید.

ضمانت محصولات

تمامی محصولات تولید شده در صنایع چوبی ژوران شامل میز تحریر،میز نهارخوری،میز عسلی،میز جلومبلی،میز اداری،میز تلویزیون و صندلی نردبان شو دارای یک سال ضمانت بدون قید و شرط میباشند.

کیفیت بالا مطابق با عکس های ارائه شده

*تمامی عکس های محصولات از نمونه ساخته شده محصول تهیه شده و دقیقا با همین شکل و کیفیت به شما مشتری گرامی عرضه میگردد.

نکات مهم در انتخاب و خرید میز تحریر و میز کار

 1. اولین مسئله در انتخاب میز کار و تحریر استاندارد بودن ابعاد بالاخص ارتفاع میز میباشد. در صورت عدم رعایت استاندارد در ساخت آن میتواند مشکلات جسمی از قبیل گردن درد و درد ستون فقرات را ایجاد نماید حتی در دراز مدت باعث ایجاد قوزی گردد . ارتفاع استاندارد یک میز تحریر و کار مناسب 76-82 سانتی متر از کف زمین تا روی صفحه کار میباشد.
 2. ارتفاع میز تحریر و صندلی آن باید به گونه ای باشد که زمانی که پشت آن مینشینید آرنج دست شما به راحتی (نه بسیار بالا و نه بسیار پائین) روی آن قرار گیرد .و بین آن قسمت از دست که روی میز قرار دارد و بازوی شما زاویه ای در حدود 110 درجه ایجاد گردد .
 3. همچنین صندلی مخصوص کار پشت میز ومطالعه نیز دارای خصوصیاتی میباشد که بزودی در مقاله ای تخصصی در خصوص نکات مهم در انتخاب صندلی از سوی صنایع چوب ژوران ارائه میگردد .
 4. با توجه به کمبود فضا در محیط های اداری و مسکونی و بهتر است میزی را انتخاب کنید که هم قابلیت استفاده تحریر و نگارش را داشته باشد و هم در صورت نیاز امکان قرار دادن وسایل و کامپیوتر روی آن باشد .
 5. نوع چوب به کار رفته در ساخت وسایل چوبی بسیار مهم میباشد . که باید اولا مناسب با کاربری آن انتخاب شده باشد ثانیا با نحوه صحیح خشک کردن چوب عمل آوری شده باشد .
 6. در صورتیکه میز و صندلی را در محلی که استفاده میکنید که کودک دارید پیشنهاد میگردد که از صندلی ثابت بجای چرخدار استفاده کنید یا لااقل از صندلی چرخداری استفاده کنید که  چرخهای آن امکان ثابت شدن داشته باشند .
 7. به هر حال نوشیدن چای یا قهوه در حین کار و فعالیت اجتناب ناپذیر است . میزی انتخاب کنید که یا رنگ ضد آب داشته باشد یا حداقل جنس رنگ صفحه ضد آب یا مقاوم در برابر آب باشد .
 8. میز تحریر را با توجه به ابعاد و اندازه اتاق و محلی که قرار است استفاده شود انتخاب کنید .
 9. بسیاری از لوازم چوبی منزل را نمیتوان هر روز عوض کرد یا تغییری در آن ایجاد کرد پس بهتر است میز تحریری را انتخاب کنید که کاملا از ابعاد و طرح و شکل آن مطمئن شده باشید.
 10. در صورتیکه وقت دارید بهتر است از فروشنده بخواهید که از کارخانه یا کارگاه تولیدی بازدید داشته باشید

                                               

                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                

تعداد بازدید: 1965
میز تحریر کلاسیک
میز تحریر کلاسیک
میز مدیریتی
میز مدیریتی
میز تحریر
میز تحریر