میتوان با اطمینان درب ورودی ساختمان را از جمله مهمترین موارد در جلب توجه ساختمان در بدو ورود دانست البته با یک درب ورودی با ابهت و شکیل با طراحی زیبا و مناسب ساختمان و مطابق میل و سلیقه مشتری .

دربهای تمام چوب ورودی و لابی ساخته شده در صنایع چوبی ژوران از چوب های بسیار مرغوب و خوش نقش میباشد و کاملا مطابق با سلیقه و طرح مشتری ساخته میشوند و در کلیه مراحل خشک کردن و عمل آوری چوبها تا تولید درب و مونتاژ نهایی از فنون و تجارب خاص این شرکت استفاده میشود که این عمل باعث دوام دربها وعدم پیچیدگی یا تاب برداشتن درب ها طی سالیان مورد بهره برداری میشود .

نکاتی که باید در هنگام انتخاب و سفارش درب به آن توجه کرد

  1. از جمله نکات مهم در انتخاب نوع درب، مکان و موقعیت استفاده از درب میباشد. بسته به شرایط تابش آفتاب و کاربری آن و رطوبت محل، نوع چوب مورد استفاده تفاوت دارد .
  2. همچنین انتخاب نوع رنگ مورد استفاده نیز به مکان و موقعیت استفاده از درب بستگی دارد. بسته به شرایط تابش آفتاب و کاربری آن و رطوبت محل، نوع رنگ معمولی یا ضد رطوبت یا ضد UV آفتاب انتخاب میشود.
  3. نکته دیگر استفاده از یراق آلات (لولا و دستگیره) مناسب و به تعداد درست میباشد. باتوجه به وزن دربهای تمام چوب باید تعداد لولا های دربها بیشتر شود و جانمایی آنها نیز متفاوت از سایر دربها میباشد.
  4. در صورتیکه میخواهید از درب بازکن های هوشمند یا معمولی استفاده کنید و به ساختار و زیبایی درب به دلیل سیم کشی روکار لطمه وارد نشود، میبایست با سازنده مطرح و هماهنگ گردد.
  5. در صورتیکه قصد دارید نوع خاصی از قفل و یراق را استفاده کنید میبایست قبل ازتولید یک نمونه در اختیار سازنده قرار دهید تا ابعاد و ضخامت لازم را به منظور جاسازی آن در نظر بگیرد.