میتوان با اطمینان درب ورودی ساختمان را از جمله مهمترین موارد در جلب توجه ساختمان در بدو ورود دانست البته با یک درب ورودی با ابهت و شکیل با طراحی زیبا و مناسب ساختمان و مطابق میل و سلیقه مشتری .

دربهای تمام چوب ورودی و لابی ساخته شده در صنایع چوبی ژوران از چوب های بسیار مرغوب و خوش نقش میباشد و کاملا مطابق با سلیقه و طرح مشتری ساخته میشوند و در کلیه مراحل خشک کردن و عمل آوری چوبها تا تولید درب و مونتاژ نهایی از فنون و تجارب خاص این شرکت استفاده میشود که این عمل باعث دوام دربها وعدم پیچیدگی یا تاب برداشتن درب ها طی سالیان مورد بهره برداری میشود .

نکاتی که باید در هنگام انتخاب و سفارش درب به آن توجه کرد

  1. از جمله نکات مهم در انتخاب نوع درب، مکان و موقعیت استفاده از درب میباشد. بسته به شرایط تابش آفتاب و کاربری آن و رطوبت محل، نوع چوب مورد استفاده تفاوت دارد .
  2. همچنین انتخاب نوع رنگ مورد استفاده نیز به مکان و موقعیت استفاده از درب بستگی دارد. بسته به شرایط تابش آفتاب و کاربری آن و رطوبت محل، نوع رنگ معمولی یا ضد رطوبت یا ضد UV آفتاب انتخاب میشود.
  3. نکته دیگر استفاده از یراق آلات (لولا و دستگیره) مناسب و به تعداد درست میباشد. باتوجه به وزن دربهای تمام چوب باید تعداد لولا های دربها بیشتر شود و جانمایی آنها نیز متفاوت از سایر دربها میباشد.
  4. در صورتیکه میخواهید از درب بازکن های هوشمند یا معمولی استفاده کنید و به ساختار و زیبایی درب به دلیل سیم کشی روکار لطمه وارد نشود، میبایست با سازنده مطرح و هماهنگ گردد.
  5. در صورتیکه قصد دارید نوع خاصی از قفل و یراق را استفاده کنید میبایست قبل ازتولید یک نمونه در اختیار سازنده قرار دهید تا ابعاد و ضخامت لازم را به منظور جاسازی آن در نظر بگیرد.

      

درب ورودی مدل کسری
درب ورودی مدل کسری
درب ورودی مدل کتیبه
درب ورودی مدل کتیبه
درب ورودی مدل دروازه
درب ورودی مدل دروازه
درب ورودی مدل خفاش
درب ورودی مدل خفاش
درب ورودی مدل اسلیمی
درب ورودی مدل اسلیمی