قابها

قابها در دکوراسیون نقش بسیار اساسی و غیر قابل انکاری دارند . قابهای چوبی و گچی از زمانهای دور در دکوراسیون داخلی منازل به کار میرفته است این مطلب را در بازیدی از کلیه کاخها و منازل و عمارات قدیمی میتوان یافت .حتی در خانه های ساده قدیمی ایرانی نیز میتوان قابهای گپی یا چوبی را با یک قاب عکس زیبا یا یک نقاشی اثر نقاش خوش ذوق با طرح " شمع و گل  و پروانه" در میان آن یافت که بسیار حس و حال باستانی و نوستالژیک را به بیننده منتقل میکند.

قابهای چوبی که در صنایع چوب ژوران ساخته میشوند در دو نوع پیش ساخته و سفارشی ساخته میشوند . که در قسمت محصولات میتواننید انواع آن را ملاحظه فرمائید. اما این گروه صنعتی بدلیل همکاری با چندین گروه معماری و طراح و مجری توانسته است تجارب و روابط خوب و نزدیکی را با کارگاه های مختلف از جمله گچبری های پیش ساخته برقرار کند. حاصل این ارتباط و تبادل اطلاعات باعث شده است که ما در بخش دکوراسیون یک ایده جدید ومفیدی را از بابت کاهش هزینه ها ارائه نماییم که در ادامه توضیح میدهم.

همانطور که مستحضرید هزینه های ساخت و ساز نیز این روزها به مانند سایر مشاغل و تولیدیها و ... افزایش یافته. گروه صنعتی ژوران نیز به منظور تعدیل و تسهیل این امراقدام به تولید محصولاتی با ترکیب دو ماده گچ و چوب نموده که با توجه به قیمت بسیار  مناسب گچ میتواند بسیاری از هزینه ها را در دکوراسیون تعدیل نماید.از آن جمله میتوان به شلف ها و طاقچه های تزئینی اشاره کرد. یا استفاده از قابهای گچی بزرگ در رو دیوار و قابهای گچی کوچک تر در وسط آنها یا مثلا در مواردی استفاده از سرستونها و نقوش گل بوته و ... در روی یه ستون چوبی بسیار مقرون مصرفه و زیبا میباشد.

 

 

 

 

 

 

قاب ها
قاب ها
قاب ها
قاب ها
قاب ها
قاب ها
قاب ها
قاب ها